2. aukció
Vaszary János női portré
26

Nő profilban, fekete turbánnal

Olaj, karton, 46x30 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Őszi kiállítás, Műcsarnok, 1926. 108. tétel és Polgár Galéria Vaszary János kiállítás, 1988. április-május

Proveniencia: Gergely Pál és Somló Vera a Dante kiadó egykori tulajdonosai