2. aukció
Vaszary János vízpart fürdőzők
88

Fények a vizen

Akvarell, papír, 36,5x46,5 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 320 000 Ft

Reprodukálva: Petrovics Elek-Kárpáti Aurél: Vaszary János. Budapest, Athéneum, 1941. 69. oldal