Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Nő szobában, 1927
100

Berény Róbert (1887-1953)

Nő szobában, 1927

Olaj, vászon, 82x97 cm
Jelezve jobbra lent: Berény