Berlin – Budapest 1919-1933
Berény Róbert (1887-1953) Enteriőr vörös thonet-székkel, 1926 után
101

Berény Róbert (1887-1953)

Enteriőr vörös thonet-székkel, 1926 után

Olaj, vászon, 70x96 cm
Jelezve jobbra lent: Berény Róbert