24. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Nő virágcsokorral, 1937
207

Klie Zoltán (1897-1992)

Nő virágcsokorral, 1937

Olaj, papír, 50x66 cm
Jelezve jobbra fent: Klie 937
Kikiáltási ár: 400 000 Ft

Proveniencia: a művész hagyatékából