24. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Füredi öböl
200

Klie Zoltán (1897-1992)

Füredi öböl

Olaj, vászon, 75,5x100 cm
Jelezve jobbra lent: Klie
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft