56. aukció (2017 október)
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Női akt
169

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Női akt

Olaj, vászon, 88x52,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ebner L
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft