56. aukció (2017 október)
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Vásári jelenet
104

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Vásári jelenet

Olaj, fa, 32,5x41 cm
Jelezve balra lent: L. Ebner.
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 3 400 000 - 4 600 000 Ft