Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Női akt, 1907 körül
23

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Női akt, 1907 körül

Olaj, vászon papírlemezen, 52x41 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott-Cs