Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Álló akt, 1910
24

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Álló akt, 1910

Olaj, vászon, 64x48 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 910