17. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Női akt
104

Czóbel Béla (1883-1976)

Női akt

Akvarell, szén, papír, 63x50 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 380 000 Ft