17. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Női arckép, 1946
105

Czóbel Béla (1883-1976)

Női arckép, 1946

Akvarell, ceruza, papír, 48x34 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 46
Kikiáltási ár: 200 000 Ft