23. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Női aktok, 1922
203

Szőnyi István (1894-1960)

Női aktok, 1922

Akvarell, papír, 31x28 cm
Jelezve jobbra lent: Sz 922
Kikiáltási ár: 240 000 Ft