23. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Anya gyermekével
202

Szőnyi István (1894-1960)

Anya gyermekével

Olaj, vászon, 44x35,5 cm
Jelezve jobbra fent: Szőnyi
Kikiáltási ár: 320 000 Ft