Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Női alak, 1928-1932 körül
72

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Női alak, 1928-1932 körül

Fekete lakk, fa, Magasság/Height: 25 cm
Jelezve balra lent: MT

Kiállítva: Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Szerk. Bajkay Éva – Jurecskó László – Kishonthy Zsolt. Kiáll. kat. Budapest: Magyar Nemzeti Galéria – München: Haus der Kunst, MissionArt Galéria, 2001., kat. sz. 31.

Reprodukálva: Banner Zoltán: Mattis Teutsch János. Bukarest: Kriterion, 1972., 52. kép