Mattis Teutsch János kiállítása, 2021
Mattis Teutsch János (1884-1960) Női alak, 1928-1932
69

Mattis Teutsch János (1884-1960)

Női alak, 1928-1932

Aranyozott fa, Magasság/Height: 18 cm
Jelezve jobbra lent: MT