24. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Női portré
162

Czóbel Béla (1883-1976)

Női portré

Olaj, karton, 51x38 cm
Jelezve balra lent: Czóbel, jelezve jobbra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

Reprodukálva: Festőművészeink a korabeli sajtó írásaiban. Szerk.: Gassama-Szabó Bernadett – Vitek Zsolt, Budapest, Orlikon Kiadó, 2005. 111. oldal