24. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Tavaszi virágok, 1934-36
166

Czóbel Béla (1883-1976)

Tavaszi virágok, 1934-36

Olaj, vászon faroston, 73x60 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft

Proveniencia: korábban Nagy István tulajdona

Kiállítva és reprodukálva: Czóbel Béla Kossuth-díjas festőművész kiállítása. Műcsarnok, Budapest, 1971. április 3-25. katalógus: 88.