46. aukció
Czauczig József (1781-1857) Női portré (Steinhaus Susanna
23

Czauczig József (1781-1857)

Női portré (Steinhaus Susanna

Olaj, vászon, 72,5x58,5 cm
Vakrámán hátul felirat: Zauzig, Steinhaus Susanna
Kikiáltási ár: 220 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft