1. Grafikai aukció (2021. április)
Mund Hugó (1892-1962) Nők az erdőben, 1924
52

Mund Hugó (1892-1962)

Nők az erdőben, 1924

Litográfia, papír, 25,5 x 29 cm
Jelezve jobbra lent: Mund Hugó
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 150 000 - 250 000 Ft