1. Grafikai aukció (2021. április)
Mund Hugó (1892-1962) Szomorkodók, 1924
53

Mund Hugó (1892-1962)

Szomorkodók, 1924

Litográfia, papír, 26 x 23 cm
Jelezve jobbra lent: Mund Hugó
Kikiáltási ár: 80 000 Ft
Becsérték: 150 000 - 250 000 Ft

¦ Bajkai-Murádin: Mund Hugó, kat. 15