8. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Notre Dame, 1925
23

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Notre Dame, 1925

Olaj, vászon, 60x73 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft

Proveniencia: kecskeméti magángyűjtemény

Kiállítva: PerIrott Csaba Vilmos festőművész kiállítása, Kecskemét, Katona József Múzeum, 1972.

61

Szentendrei táj

Kikiáltási ár: 850 000 Ft