10. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Notre Dame a Szajna-hidakkal, 1926 körül
125

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Notre Dame a Szajna-hidakkal, 1926 körül

Olaj, vászon, 61x73,5 cm
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft