10. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szentendre, 1941
35

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szentendre, 1941

Olaj, vászon, 54,5x68 cm
Jelezve jobbra lent: Perlrott Csaba 941
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft