8. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Gellér B. István (1946-2017) Növekvő város, 1998
34

Gellér B. István (1946-2017)

Növekvő város, 1998

Olaj, gipsz fán, 34 x 54,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gellér 1998
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft