A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Növény cserépben,1940-es évek
17

Czóbel Béla (1883-1976)

Növény cserépben,1940-es évek

Olaj, vászon, 59x43 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel