A Dévényi-gyűjtemény
Czóbel Béla (1883-1976) Mme Daudet arcképe, 1933
22

Czóbel Béla (1883-1976)

Mme Daudet arcképe, 1933

Olaj, vászon kartonon, 56x46 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel