12. aukció
Haranghy Jenő (1894-1951) Nyár az Állatkertben, 1943
203

Haranghy Jenő (1894-1951)

Nyár az Állatkertben, 1943

Olaj, vászon, 104x130 cm
Jelezve jobbra lent: Haranghy Jenő
Kikiáltási ár: 650 000 Ft