42. Aukció
Koszta József (1861-1949) Nyári délután
64

Koszta József (1861-1949)

Nyári délután

Olaj, papírlemez, 49x65 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 3. árverés, 64. tétel