42. Aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsendélet
88

Koszta József (1861-1949)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, papírlemezen, 50,5x40,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Aukcionálva és reprodukálva:
•BÁV 32. árverés, 166. tétel