45. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Nyári délután
161

Glatz Oszkár (1872-1958)

Nyári délután

Olaj, vászon, papírlemezen, 24,5x30,5 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 350 000 - 650 000 Ft