45. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Park napsütésben, 1911
121

Glatz Oszkár (1872-1958)

Park napsütésben, 1911

Olaj, vászon, 75x91,5 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1911
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft