43. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Nyári nap, 1928
86

Glatz Oszkár (1872-1958)

Nyári nap, 1928

Olaj, vászon, 70,5x90 cm
Jelezve balra lent: Glatz 1928
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva: •Exposición Internacional de Barcelona, 1929. Catálogo de la Seccion de Hungria: 42. (Paysage de la plaine hongroise) vagy 43. (Dans le maie)