58. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Nyári reggel (Napsütötte veranda kerti csokorral, Balatonlelle), 1933
149

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Nyári reggel (Napsütötte veranda kerti csokorral, Balatonlelle), 1933

Olaj, vászon, 100x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi-Grünwald 1933
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

¦ Szabó László: Iványi-Grünwald, Corvina Kiadó, Budapest, 2007. 54. kép