58. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet
122

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft