32. aukció
Bene Géza (1900-1960) Nyári táj
144

Bene Géza (1900-1960)

Nyári táj

Olaj, karton, 18x22 cm
Jelezve jobbra lent: Bene G.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft