32. aukció
Bene Géza (1900-1960) Piros fák
74

Bene Géza (1900-1960)

Piros fák

Olaj, papírlemez, 26x34,5 cm
Jelezve balra lent: Bene Géza, Jelezve jobbra lent: Bene
Kikiáltási ár: 320 000 Ft