30. aukció
Egry József (1883-1951) Öbölrészlet, 1944
90

Egry József (1883-1951)

Öbölrészlet, 1944

Olajpasztell, akvarell, papír, 29,5x39 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József 944
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft