4. aukció
Ligeti Antal (1823-1890) Olasz táj, 1873
152

Ligeti Antal (1823-1890)

Olasz táj, 1873

Olaj, vászon, 73x130 cm
Jelezve balra lent: Ligeti A. 1873
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

58

Ligeti Antal (1823-1890)

Erdő mélyén

Kikiáltási ár: 390 000 Ft