52. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Olasz táj, 1928 körül
62

Márffy Ödön (1878-1959)

Olasz táj, 1928 körül

Olaj, fa, 31,5x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék: 5.9.8.2. In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Budapest–Párizs, Makláry Artworks, 2006.
– korábban Márffy Ödön örököseinek tulajdonában

– Márffy Ödön emlékkiállítás. Művészetek Háza,