52. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Fák házzal, 1940 körül
127

Márffy Ödön (1878-1959)

Fák házzal, 1940 körül

Olaj, papírlemez, 39,5x51,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám: 5.8.1.14.‣ In.: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks, Budapest–Párizs, 2006.
Kiállítva:‣ Dévényi Iván gyűjteménye. Múzeumi Képtár, Győr, 1977. katalógus: szám nélkül
Kiállítva és reprodukál