35. aukció
Pekáry István (1905-1981) Olasz táj
44

Pekáry István (1905-1981)

Olasz táj

Olaj, papírlemez, 47x64 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 950 000 Ft