9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Olvadás, 1957
106

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Olvadás, 1957

Olaj, vászon, 59 x 37 cm
Jelezve jobbra lent: Gyarmathy Tihamér
Jelezve hátoldalon: 57/17 Gyarmathy 957 olvadás
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 400 000 - 3 000 000 Ft

Életműjegyzék-szám: 57/17

  • új Művészet, 2003/11.