45. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Olvasó lány
155

Bihari Sándor (1855-1906)

Olvasó lány

Olaj, vászon, 56x69,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S.
Kikiáltási ár: 360 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
• Bihari Sándor kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 14.