45. aukció
Bihari Sándor (1855-1906) Téli utca Szolnokon
162

Bihari Sándor (1855-1906)

Téli utca Szolnokon

Olaj, vászon, 41x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Bihari S.
Kikiáltási ár: 150 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
• Bihari Sándor kiállítás. Műcsarnok, Budapest, 1906. katalógus: 80. vagy 15