33. aukció
Uitz Béla (1887-1972) Olvasó nő, 1918-1919
96

Uitz Béla (1887-1972)

Olvasó nő, 1918-1919

Olaj, vászon, 101x74,5 cm
Jelezve balra fent: Uitz B.
Kikiáltási ár: 14 000 000 Ft