52. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Olvasó nő, 1931
120

Czóbel Béla (1883-1976)

Olvasó nő, 1931

Olaj, vászon, 90x61 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel 31.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Proveniencia:-korábban Fruchter Lajos gyűjteményében Kiállítva:- Szentendrei festők kiállítása. Balassa Bálint Múzeum, Esztergom, 1966. katalógus: számnélkül – Twentieth Century Hungarian Art. Art Council of Great Britain. 1967. katal

158

Czóbel Béla (1883-1976)

Női portré

Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft