19. aukció
Lakos Alfréd (1870-1961) Olvasó rabbi, 1911
197

Lakos Alfréd (1870-1961)

Olvasó rabbi, 1911

Olaj, vászon, 50x80 cm
Jelezve balra lent: Lakos Alfréd 1911
Kikiáltási ár: 360 000 Ft