A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Gulácsy Lajos (1882-1932) Önarckép, 1904
41

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Önarckép, 1904

Olaj, vászon, 46x36,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy Firenze