A magyar festészet rejtőzködő csodái I.
Gulácsy Lajos (1882-1932) A cselszövő, 1904
42

Gulácsy Lajos (1882-1932)

A cselszövő, 1904

Olaj, karton, 65x50,5 cm
Jelezve balra lent: Gulácsy Róma 1904